Чинне законодавство не дозволяє провести повторний конкурс із продажу ВАТ "Криворіжсталь" у місячний термін. Про це заявила голова Фонду державного майна України Валентина Семенюк сьогодні в ефірі Національного радіо. За словами голови ФДМ, такий конкурс, відповідно до діючої нормативної бази, має готуватися від 45 до 75 днів (згідно з Держпрограмою приватизації, інформація про проведення конкурсу зі стратегічних підприємств повинна публікуватися за 75 днів до проведення конкурсу. Результати минулорічного конкурсу з продажу "Криворіжсталі" оскаржили, зокрема, й тому, що цей термін був порушений – тоді конкурс із продажу комбінату провели за 30 днів). Крім того, вона заявила, що для початку процедури проведення нового конкурсу Фонд чекає письмового рішення суду, а також повернення акцій.
Голова Фонду також зазначила, що для проведення повторного конкурсу необхідне доручення або відповідна постанова Кабінету Міністрів України.

Як повідомлялося, прем'єр-міністра України Юлія Тимошенко доручила Фонду державного майна терміново підготувати тендер із повторної приватизації гірничо-металургійного комбінату "Криворіжсталь". За словами прем'єра, в документі йдеться про скорочену процедуру тендеру з приватизації "Криворіжсталі".

УНІАН