За її словами такої позиції дотримується їхня політична сила. – Толерантність, вихованість та відсутність агресії - мають бути основними при зустрічах з Патріархом. Предстоятеля Кирила у ці дні Україна має сприймати не як політика, а як церковного діяча, під патронатом якого перебувають сотні тисяч українців, вірних УПЦ, - підкреслила Руслана Рак.

«Ми ж християни, і основою нашої віри є проголошена Ісусом Христом – Любов. Тому підтримую Президента України Віктора Ющенка, який зустрічався та приділив увагу главі РПЦ, і цілком  поділяю позицію Глави Української греко-католицької Церкви Блаженнійшого Любомира, який охарактеризував відвідини України Патріархом Кирилом «нормальною церковною практикою» і не має жодних застережень до наших віруючих, котрі спільно із Предстоятелем російської православної церкви бажають його послухати та разом з ним помолитися, - наголосила голова Львівської обласної організації партії «Жінки України» Руслана Рак.

Водночас Руслана Рак висловила щирі сподівання, що візит Патріарха Кирила в Україну буде миролюбивим і не призведе до негативу та зайвої напруги у суспільстві. «Принаймні, хочеться вірити, що зі сторони глави РПЦ не буде приводів для агресії з боку наших співгромадян, а віруючі усіх конфесій зберігатимуть основні християнські принципи, закладені у Святому Євангеліє»,- підкреслила пані Руслана.