Законопроєкти, які розглянула нова Верховна Рада, є технічними, а не стратегічними.

Про це керівник фракції ВО “Свобода” у львівській міськраді Маркіян Лопачак розповів у ефірі програми “Говорить Великий Львів”, що на телеканалі НТА.

“Про те, за що зараз голосує Парламент, усі говорять останні 15 років. Десятки з цих законопроєктів уже були зареєстровані, це такі, наприклад, як закон про скасування депутатської недоторканності. Все це було давно на слуху. Жодного пріоритетного для України закону Парламент ще не ухвалив. А проаналізувати правильність цих законопроєктів ми зможемо вже у другому читанні, коли будуть враховані правки”, – сказав Маркіян Лопачак.

Також депутат зазначив, що через те, що у Верховній Раді є монобільшість президентської партії, діяльність опозиції не буде дієвою.

“Потрібно зрозуміти, що люди з команди Зеленського не будуть радитись ні з ким і ні про що. Вони мають 100% представників у Кабміні. Хоч “Батьківщина”, “Голос” та “Європейська солідарність” заявляють, що вони в опозиції, насправді саме щодо технічних голосувань за склад Кабінету Міністрів чи керівництво Верховної Ради ми бачимо їхню прихильність до “Слуги народу”, – додав депутат.

Більше — у відео:

ЖОДНОГО КЛЮЧОВОГО ЗАКОНУ ПАРЛАМЕНТ ЩЕ НЕ ПРИЙНЯВ

"ЖОДНОГО КЛЮЧОВОГО ЗАКОНУ ПАРЛАМЕНТ ЩЕ НЕ ПРИЙНЯВ", – народний депутат України VII скликання Маркіян Лопачак #ГОВОРИТЬВЕЛИКИЙЛЬВІВ #govorytvelykyiLVIV #Lviv #Ukraine #show Телеканал НТА espreso.tv

Опубліковано Говорить Великий ЛЬВІВ Четвер, 5 вересня 2019 р.