Ексвіцеспікер Верховної Ради України Руслан Кошулинський заявив, що такого способу, у який 17 грудня під час акцій протесту у Києві діяли правоохоронці, він після Майдану не бачив.

Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів.

Політик переконаний: інцидент спровокували саме правоохоронці. За його словами, люди вийшли на мирну акцію, встановили сцену і висловлювали своє обурення і свої зауваження до "земельного" законопроєкту.

"Люди сьогодні приїхали з усіх куточків України, у близько 10 областях проходять такі самі схожі акції, які сьогодні проходять у Києві. Тоді знак питання – чому там нині так діяла правоохоронна машина? Я можу як учасник Майдану, Революції Гідності, зазначити: у такий спосіб, як діяли сьогодні правоохоронці, я після Майдану, після Революції Гідності, не бачив. Настільки жорстоко били людей – вони не відсували, не відтискали, не забороняли, просто наказ був бити, і вони це якісно і ефективно виконували", – заявив Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, цього тижня Верховна Рада збирається голосувати за законопроект про відкриття ринку землі у другому читанні. Сьогодні, 17 грудня, під стінами ВРУ, де народні депутати зібралися на засідання, триває масштабна акція протесту.

Вранці 17 грудня між силовиками та мітингарями сталися сутички. Активісти намагалися встановити намети під ВРУ, а силовики цьому перешкоджали. Унаслідок бійки постраждалі були і серед мітингарів, і серед поліцейських.

До слова, Фермер, якого правоохоронці побили на мітингу під Верховною Радою України, помер у лікарні.