Нещодавно обірвалося життя відомого українського волонтера та активіста Артема Мирошниченка.

Про це на сторінці у “Фейсбук” повідомив його брат Сергій.

36-річний волонтер із Бахмута помер у лікарні після жорстокого побиття. Медики провели чоловіку складну операцію, однак перелом основи черепа виявився несумісний із життям.

Артем Мирошниченко — бахмутський активіст і волонтер. З 2014 року він почав плести сітки для військових, а в 2015 році він допомагав пораненим бійцям у шпиталі.

Напад стався 29 листопада недалеко від дому волонтера. Мирошниченка зустріли 16-річний боєць ММА та його 17-річний друг – обоє були п’яними. Після короткої розмови молодший з них почав бити активіста руками та ногами, а потім – вже непритомного – його відтягнули на узбіччя і кинули головою об тротуарну плитку.

Мирошниченка знайшла продавчиня кіоску, розташованого неподалік. Вона покликала його родичів, а ті зателефонували до швидкої. Активіста помістили до реанімації, зробили операцію, після якої він впав у кому.

Наступного дня після нападу поліція встановила нападників і затримала. За даними правоохоронців, зловмисники хотіли випробувати прийоми на Мирошниченкові, а також його пограбувати. Втім, знайомі активіста запевняють, що його побили за те, що відповів нападникам українською мовою.