«Якщо депутати підтримають такий бюджет, то стануть співучасниками злочину, який скоює режим Януковича не лише проти місцевого самоврядування в Україні, але й проти всіх працівників бюджетної сфери: вчителів, лікарів, працівників культури і соціального захисту», – зазначив у своєму виступі голова фракції ВО «Свобода» Костянтин Орловський.

Також Костянтин Орловський зачитав заяву, в якій була висловлена позиція фракції щодо запропонованого адміністрацією проекту районного бюджету на 2013 рік. Фракція ВО «Свобода» відмовилась підтримувати поданий районною державною адміністрацією проект районного бюджету і закликала не підтримувати його інших депутатів.

«Пропонуємо до перегляду показників районного бюджету виконувати бюджет 2013 року відповідно до процедури, передбаченої статтею 79 Бюджетного кодексу України «Особливості формування надходжень та здійснення витрат місцевого бюджету у разі несвоєчасного прийняття рішення про місцевий бюджет». У цьому разі працівники бюджетної сфери району гарантовано отримуватимуть заробітну плату своєчасно і в обсязі не меншому, ніж у 2012 році.

Одночасно вимагаємо від голови районної державної адміністрації негайно забезпечити захист реальних показників районного бюджету в Міністерстві фінансів України та сформувати за узгодженням з міністерством і обласною державною адміністрацією проект районного бюджету, показники якого у повному обсязі забезпечують потребу в асигнуваннях на заробітну плату, інші делеговані державою повноваження та видатках на забезпечення власних повноважень районної ради», – зазначено у заяві фракції ВО «Свобода».