Більшість депутатів відмовилась оцінювати звіт голови РДА, інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Під час розгляду питання думки депутатів розділилися. Депутати фракції Партії регіонів пропонували взяти до уваги звіт Степана Ціолковського. Проте більшість депутатів вирішила дочекатись рішення суду і лише після цього повернутись до розгляду питання. Нагадаємо, що з ініціативи фракції ВО «Свобода» 22 листопада на черговій сесії Жовківської районної ради депутати визнали роботу голови Жовківської райдержадміністрації Степана Ціолковського за перше півріччя 2012 року незадовільною. Одразу після цього голова РДА оскаржив рішення районної ради в суді, проте до сьогодні суд справу не розглянув.

Голова комісії з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій свободівець Ігор Іванюк зазначив: «Оцінювати роботу голови РДА за 2012 рік наразі передчасно, оскільки депутати не знають, яке рішення ухвалить суд стосовно їхньої оцінки роботи голови у першій половині 2012 року. До того ж, зараз в районній раді працює комісія, що вивчає законність земельних розпоряджень, які голова адміністрації видав у 2012 році. Тому, щоб в подальшому на рішення районної ради не надходило приписів прокуратури чи не було судових процесів, та щоб гідно оцінити роботу Степана Ціолковського, депутатам варто дочекатись судового вердикту та рішення комісії».

Сесія не дала оцінки роботі голови Жовківської РДА з виконання Програми розвитку району за 2012 рік.