У столиці Болгарії подаровану Росією новорічну ялинку прикрасили символічними блакитно-жовтими корабликами.

Про це повідомляє Укрінформ.

Акцію організували в знак підтримки полонених українських моряків.

Захід відбувся біля собору Святої Неделі.

Організаторами виступили болгарські громадяни, яких обурив факт, що ялинка, подарунок від Москви, встановлена перед знаковою церквою Болгарії – храмом Святої Неделі. До акції приєдналися представники української громади, діаспори.

Активісти приносили до ялинки жовті і сині кораблики. На багатьох з них були написані імена полонених українських військових моряків.

Водночас в мережі запустили флешмоб на підтримку полонених Росією українських моряків. Усіх небайдужих закликають прикрашати оселі та новорічні ялинки жовто-блакитними паперовими корабликами. Після цього фотографувати все це і знімки з хештегом #Жовто_блакитний_кораблик_на_ялинку виставляти на сторінках у соціальних мережах, а також надсилати Всесвітньому руху патріотів, який публікуватиме результати флешмобу.

Зазначимо, що один із незаконно ув’язнених у Росії українських моряків, 19-річний Андрій Ейдер, написав листа зі СІЗО. У ньому розповів про умови утримання та свої сподівання.

Спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер вважає ймовірним звільнення Росією полонених українських моряків ще до Різдва.