Голова Тернопільської обласної ради Анатолій Жукінський, 20 квітня 2005 р. відсторонений від обов’язків через порушену проти нього кримінальної справи, повернувся до виконання своїх обов’язків. Про це повідомила прес-служба Тернопільської обласної ради.

Жукінський провів нараду з керівництвом виконавчого апарату Тернопільської облради, дав низку доручень, пов’язаних з підготовкою до чергової сесії облради, на якій планується розгляд програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2006 рік.

Голова Тернопільської ОДА Іван Стойко підтвердив, що Генеральною прокуратура було знято з Жукінського всі обвинувачення.

Як вже повідомлялось, Жукінському інкримінувалось незаконне придбання за бюджетні кошти у власне користування автомобіля марки "Тойота Ленд Крузер", через що було порушено кримінальну справу за ст. 191 ч. 5 КК України – заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах.

27 жовтня 2005 р. депутати Тернопільської обласної ради не підтримали подання прокурора Тернопільської обл. щодо притягнення до кримінальної відповідальності голови Тернопільської облради Анатолія Жукінського і не дали згоди на розгляд справи у суді.

Відповідно до законодавства, А. Жукінський отримав право повернутися на займану посаду.

Прес-Тайм