Журналіст Станіслав Речинський спростовує заяву екс-секретаря Ради національної безпеки і оборони України Петра Порошенка про збір компромату і заявляє про намір відстоювати в суді свою честь і гідність.

Як йдеться в заяві журналіста, переданій прес-службою СБУ, "я, Речинський Станіслав Фредович, подаю до суду позов про захист честі й гідності до громадянина Порошенка Петра Олексійовича. Сума позову – 1 мільйон гривень". 

Речинський стверджує, що заяви Порошенка про те, що він збирав на нього компромат за вказівкою колишнього голови СБУ Олександра Турчинова є "хворобливим маренням людини з нечистою совістю".

"Перебуваючи на службі в СБУ, я діяв суто в рамках закону. До початку служби в СБУ, будучи журналістом кримінальної тематики, я мав до пана Порошенка лише суто професійний інтерес", заявляє Речинський.

Як відомо, Порошенко 19 вересня в прямому ефірі 1+1 заявив про безпідставність пред’явлених йому звинувачень. За його словами, Генпрокуратура України не має доказів про його причетність до корупції, а всі звинувачення грунтуються на виписках з інтернет-сайту "Україна кримінальна". "Окрім інтернет-роздруків Речинського, який працював прес-секретарем Турчинова, в слідчих більше нічого немає", – заявив Порошенко.

УНІАН