Вони отримали від медсестер інформацію про стан здоров'я пацієнтки. Дзвінок був здійснений вранці у вівторок, 4 грудня. Розіграти співробітників лікарні вирішили працівники радіостанції 2Day FM. Самі вони поки не прокоментували свій вчинок.

Представники клініки висловили жаль з приводу того, що сталося і назвали розіграш дурним. У медичному закладі запевнили, що конфіденційність інформації про пацієнтів є пріоритетом для лікарні. Записи телефонних розмов, які стосуються Кейт Міддлтон, зараз уважно вивчаються. Поки про можливі санкції по відношенню до телефонних хуліганів з Австралії нічого не повідомляється.

Про вагітність герцогині Кембриджської Кетрін було оголошено 3 грудня, в понеділок. За офіційними даними, термін вагітності Міддлтон не перевищує 12 тижнів. Дружина принца Вільяма доставлена в лікарню у зв'язку з нападами ранкової нудоти. У середу, 5 грудня, британські ЗМІ відзвітували про те, що зараз герцогиня почуває себе краще, але все-таки залишається в медичній установі. Майбутня дитина стане первістком пари.

Джерело: Лента