У будинку на вул. Мушака, 59, де мешкає нардеп Олекса Гудима, а за іншою версією ― його тесть, мешканці живуть без прописки і не платять за послуги із водопостачання.
Сьогодні разом із представниками Львівської міської ради, у тому числі із заступниками міського голови Львова: першим заступником Василем Кравцівим, заступником із з питань містобудування та землеустрою Василем Лозинським, заступником з інженерних питань Василем Склярським та ін. – побували біля цього будинку і поспілкувалися із мешканцями.
Як виявилось, будинок не зареєстрований у БТІ, мешканці відповідно у ньому не прописані, але справно платять за газ, світло та комунальне телебачення. Водопостачання до будинку підключено, але оскільки ТзОВ „Рута-сервіс”, яке будувало цей будинок, не уклало договору із „Львівводоканалом”, то мешканці за воду не сплачують жодної копійки.
Як пояснила мешканці цього будинку Христина Янко, мешканці поселились у будинок ще 4 роки тому, а 7 років тому будинок був зданий у експлуатацію.
За словами Василя Лозинського, ТзОВ „Рута-сервіс” наприкінці 90-их років отримало дозвіл на використання земельної ділянки з правом будівництва на ній офісного приміщення, оскільки у парковій зоні не дозволяється будувати житло. Здавався будинок в експлуатацію також як офісне приміщення. На даний час ця споруда використовується як житлове приміщення. Станом на сьогодні, як повідомив голова Сихівської райадміністрації, будинку за адресою Мушака,59 не зареєстровано.
Вихід із ситуації Василь Лозинський вбачає у правовому врегулюванні конфлікту.
„Цей будинок треба узаконити як житловий будинок і зареєструвати, звичайно, якщо подадуться документи. Адже це вже доконаний факт. А ми не можемо бути санітарами міста. Треба оформити документи, прописатись і платити комунальні послуги”.
Василь Лозинський, натомість, категорично заперечив, що активізація представників Львівської міської ради, зокрема, нещодавно оприлюднена Василем Склярським інформація щодо даного будинку, є помстою у відповідь на нещодавні заяви депутат Львівської міської ради, голови ЛМО УНП Василя Кужелюка, які стосувалися „Львівводоканалу” та роздмуханого нардепом Олексою Гудимою скандалу навколо „Львівтеплоенерго”.
„Це не можна розглядати як помсту або як зведення рахунків”, - наголосив Василь Лозинський.
Водночас він погодився, що міська рада вже давно володіла інформацією щодо незаконного проживання мешканців у цьому будинку і уточнив, що документи підняли тільки сьогодні.