Зокрема, як пише ZN.UA, у переліку послуг, розміщеному на сайті друкарні, вказані рекламна друк, видання газет і журналів, картонна упаковка, флексоупаковка і виробництво плівки. Книговидання там не згадується взагалі.

«Варто відзначити, що далеко не кожна друкарня здатна видавати книги: для цього потрібно специфічне обладнання. Не кажучи про те, що друкарня (на відміну від видавництва) зазвичай не купує майнові права на інтелектуальні твори і не розпоряджається ними – вона просто видає замовлену продукцію», – пише газета.

Крім того, як зазначається у матеріалі, поки жодної з книг президента, виданих цієї друкарнею, не вдалося виявити ні в реєстрах бібліотек, ні на прилавках книжкових магазинів.

Як повідомлялось, у період з 2005-го по 2010 рік Віктор Янукович видав чотири свої книги: «Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок», «... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання», «Здолати шлях» і «Як Україні далі жити «. Також в його бібліографії значиться англомовний «путівник по Україні для інвесторів» Opportunity Ukraine, але він був написаний і виданий в 2011 році.

Всі вищеперелічені книги виходили у різних видавництвах, таких як «Фоліо», «Валрус-Дизайн» та «Видавничий Дім Дмитра Бураго».

Джерело: ZN.UA