Рітейлери при цьому замовчують, що у сусідньому магазині такий товар коштує дешевше, ніж тут за акцією, йдеться у сюжеті програми "Територія обману".

Зокрема, про якість таких товарів розповіла киянка Ліля, яка придбала акційну пательню з начебто екологічним керамічним покриттям і з написом, що виготовлена вона в Італії. Проте коштовне керамічне покриття не витримало першого ж випробування водою та відкололося. Зайшовши на сайт виробника, Ліля зрозуміла, що її обдурили.

«Була кераміка іншого кольору. Не така, як тут, значить, якість, я думаю, відповідно, була б інша».

Про свої сумніви щодо оригінальності акційних товарів поділився ще один киянин Сергій, який через інтернет продає сумки відомого бренду Wenger. Йому не складно відрізнити справжню швейцарську сумку від китайської підробки, що він і продемонстрував у супермаркеті «Сільпо», де нещодавно стартувала акція на сумки цього ж бренду.

Зокрема, про китайське походження виробів чесно повідомляється на етикетці. Про якість рюкзаків красномовно «розповідають» погані матеріали фурнітури, дешева тканина та нитки, які вилазять зі швів. Валізи Сергій зовсім забракував, мовляв, довго вони не прослужать.

По-перше, колеса не такі, як у оригінала, тобто не обертаються на 360 градусів. По-друге, зроблені валізи з дешевої тканини: «Дуже легенька. На матеріалі економлять. Та ще й дуже хитка, як для справжньої валізи». Ручка валізи експерта також не вразила: «Таке відчуття, що вона пластмасова, а не металева. Не залізо, а якийсь сплав легкий, та ще й бовтається». Отже, під маркою відомого бренду в супермаркетах пропонують зовсім інші сумки.

Тим не менш директор з маркетингу мережі супермаркетів Дмитро Циганков запевнив, що весь цей товар справжній.

Також він наголосив, що подібні акції – це не українській винахід, і вони вже проходили по всій Європі. Це дійсно так, щоправда на заході ці сумки продавали значно дешевше.

Примітно також, що на сайті промисловців з Китаю такі сумки коштують по $3,5 за штуку у партіях по 500 штук. А от в наших супермаркетах її ціна вдесятеро вища – 300 грн. Офіційно, яка справжня ціна закупки цих сумок, представник супермаркету повідомити відмовився. Так само і представники виробника: журналісти звернулися у головний офіс в Швейцарію і до їх офіційного представництва у Москві, проте, компанія Wenger не підтвердила і не спростувала свою причетність до цієї акції.

Джерело: ТСН