У п'ятницю, 17 квітня, у Львівській ОДА відбулася зустріч чиновників, представників громадськості та інвесторів щодо будівництва масштабного соціального проекту — дитячо-юнацького спортивного табору з реабілітаційним санаторієм та об'єктами спортивної інфраструктури у Винниках, що під Львовом. Туди прийшли й журналісти із камерами, втім, охорона та пресслужба ОДА їх не пропустили. Мотивували тим, що вхід на подію строго обмежений списком запрошених, тож нікого стороннього там не може бути.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу НТА.

Тим часом стрім із зустрічі в мережі проводила нардеп від "Голосу" Наталія Піпа, якої також не було у списку запрошених. По завершенню заходу журналісти спіймали депутатку на виході з ОДА й спробували дізнатися, яким чином вона потрапила на цю "засекречену" зустріч.

У відповідь депутатка спершу заявила, що її ніхто не запрошував — вона вирішила прийти сама з метою контролю. А згодом сказала, що отримала запрошення від громади. За словами Піпи, вона прийшла, щоби не допустити будівництва академії футболу, адже це — "зловживання екологією людей і їхніми інтересами".

Журналісти попросили уточнити, у чому полягають згадані "зловживання", адже інвесторам вже давно погодили усі дозволи на будівництво. На це нардепка відповіла: "А можна поіменно назвати тих глядачів, які не розуміють?" Після цього Піпа продовжила ухилятися від запитань ЗМІ, перекривлювала журналістку і врешті втекла.

Тим часом камера зафіксувала й іншу учасницю зустрічі — Анну Филистин. У списку запрошених вона була представлена як ініціатор зустрічі і громадська активістка. Втім, сайт Верховної Ради України піказав: Анна Филистин є помічницею нардепа Піпи на громадських засадах.

Таким чином журналістам вдалося з'ясувати, що "громадськими активістами", які з якихось причин блокують будівництво соціального проекту, насправді є місцева партія УГП та близька до неї нардепка від "Голосу" Наталія Піпа.

Член депутатської групи "Довіра" Андрій Кіт, який також був присутній на зустрічі, у коментарі журналістам зазначив, що не розуміє занепокоєння Піпи, і припустив, що такими діями громаду навмисно підбурюють проти інвесторів із політичними цілями:

"Відповіді треба шукати не в площині дотримання законності, адже там все зроблено по закону. Треба шукати у площині якихось політичних мотивів".