Суспільна рада захисту свободи слова закликає владу бути толерантною до критики з боку засобів масової інформації. Про це повідомила прес-служба Ради.

"Публікації в ЗМІ, особливо якщо вони базуються на очевидних фактах, спонукують представників влади до прозорості, що вони неодноразово декларували", - говориться в повідомленні.

Суспільна рада, реагуючи на коментарі Президента Віктора Ющенка щодо публікації в інтернет - виданні "Українська правда" про машину його сина Андрія і стиль його життя, нагадує про роль цього ЗМІ для свободи слова.

"Інтернет-видання "Українська правда" дуже багато зробило для того, щоб прорвати тотальну інформаційну блокаду під час правління режиму Леоніда Кучми", - говориться в повідомленні.

Рада свободи слова також нагадує про роль "Української правди" для перемоги нової влади на виборах президента в 2004 році, а також про незалежну позицію видання стосовно нової влади.

Рада також призиває не навішувати ярликів на журналістів.

"Він (Ющенко) фактично обвинуватив журналіста "Української правди" в тому, що той "кілер, що ні дня не працював на свободу слова", - говориться в повідомленні.

Рада також відзначає, що відповідь Президента про те, що машина сина BMW M6 в оренді, суперечив відповіді його сина Андрія, який сказав, що вона належить його приятелю.

"Версії Президента і його сина в історії з автомобілем БМВ за 130 тис. євро істотно розрізняються", - говориться в повідомленні.

Як повідомлялося, у понеділок Ющенко різко розкритикував публікацію в "Українській правді" про автомобіль BMW M6, на якому їздить його син Андрій.

Цензор.net