Відео-сюжет під назвою «Жужа: історія української принцеси» під авторством Агенції журналістських розслідувань викладено в Інтернет-сервісі dropbox.com

Сюжет розповідає про Євгенію Тимошенко та спроби зробити з неї самостійного політика й одного з лідерів опозиції.

Однак, як відзначеноя у сюжеті, це лише «красномовно характеризує стиль життя мажорів української влади».

У цьому контексті завтори сюжету згадують сина нардепа Ландіка, сина  Ющенка та інших.

«Не залишилась осторонь цього ланцюга безкарності та вседозволеності донька Тимошенко…» – сказано у сюжеті.

Ось повний текст сюжету:

ЖУЖА: ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРИНЦЕСИ
Частина 1
Однією з найулюбленіших тем новин та пропаганди за часів колишнього СРСР була тема трудових династій. Не раз у кіножурналах та художніх фільмах йшлося про те, як діти переймали досвід та продовжували робітничі професії своїх батьків.

Сьогодні в українських новинах практично не має комбайнерів та трактористів, токарів та швачок. Та й шахтарі переважно на мітингах та страйках. А діти сучасної української еліти все частіше стають героями кримінальної хроніки та корупційних скандалів.

У той час, як весь світ пильно стежить за долею українського екс-прем'єра Юлії Тимошенко, котра опинилася у в'язниці за звинуваченням у перевищенні службових повноважень, в Україні, схоже, запалилася політична зірка її 32-річної дочки Євгенії, яка все впевненіше заявляє про себе як про політика першого рівня. Донедавна Євгенія була осторонь політичних процесів. І чоловік Юлії Тимошенко Олександр, який нині отримав притулок в Чехії, і дочка Євгенія – були приречені на те, щоб бути в тіні яскравої та харизматичної Юлії. Сьогодні Євгенія намагається виступати як самостійний політик і як один з лідерів опозиції.
Але виступи ці дуже красномовно характеризують стиль життя мажорів української влади.

Скандал з побиттям дівчини сином депутата-регіонала Ландика, поради Віктора Ющенка своєму синові «тикнути цей чек в морду журналістові», недолугі намагання виправдати аварію доньки Галицького у Монте-Карло. Не залишилась осторонь цього ланцюга безкарності та вседозволеності й донька Тимошенко – Євгенія. Не встигли забути скандал з побиттям нею та її колишнім чоловіком Шоном Карром військовослужбовців, як ЗМІ знову зафіксували чергову витівку.

Отримавши незручні для себе питання від німецького журналіста Штеффена Добберта, Євгенія почала звинувачувати усі ЗМІ у брехливості та провокаціях. Це виглядало як звичайна дитяча розгубленість на неможливість пояснити бодай щось на очевидні факти.
Ця невідповідність між імпульсивною істеричністю та образом нової політичної генерації, що її намагаються популяризувати у вигляді дітей політиків, змусили нас уважніше придивитись до доньки Тимошенко – Євгенії.

Довідка:
Євгенія Тимошенко народилася 20 лютого 1980 року. Вона – єдина дочка Юлії та Олександра Тимошенко, чия романтична історія почалася в Дніпропетровську. Дівчина з бідної сім'ї Юля Грігьян вирішила відповісти на випадковий телефонний дзвінок. Дзвонив молодий чоловік, який помилився номером. Хлопець виявився сином радянського чиновника. Випадковий дзвінок став початком романтичних відносин. Через рік молоді люди відсвяткували весілля, а ще через кілька місяців народилася Євгенія. В дитинстві дівчинку батьки називали ласкаво «Жужа». Сьогодні саме під цим ім'ям Євгенія відома більшості українців.

Жужа навчалася в престижній школі в місті Дніпропетровську. Коли вона вчилася в старших класах, її мати вже зробила кар'єру в бізнесі (очолювана Тимошенко корпорація Єдині енергетичні системи України стала п'ятою за обсягом капіталів бізнес-структурою на території колишнього СРСР) і вирішила домагатися висот у політиці. У той час Юлія Тимошенко була близькою соратницею скандально відомого прем'єр-міністра України Павла Лазаренка, який нині відбуває термін в американській в'язниці за звинуваченням у корупції. Пізніше Тимошенко почала робити власну кар'єру в політиці.

Після закінчення 6-го класу Євгенія (Жужа) була відправлена до Великобританії, де навчалася в Лондонській школі економіки за фахом політологія і філософія. Захистила дипломну роботу на тему «Приватизація української енергетики» – тема, особливо близька її матері. Повернувшись в Україну Євгенія оминає енергетичний напрямок та починає займатись модельним бізнесом та сферою громадського харчування.

У 2003 році преса писала про роман Жужі зі студентом з Болгарії, родичем царя Симеона, який пізніше став співробітником Дрезденер-Банку. Однак цей студентський роман швидко закінчився. Жужа закохалася в англійського рок-музиканта Шона Карра, який нещодавно розлучився (за інформацією, що просочилася в пресу, Шон зловживав наркотиками і систематично бив свою першу дружину).

У пресі була опублікована історія, котру, очевидно, розповіла сама Євгенія Тимошенко. У барі одного із готелів єгипетського міста Шарм-ель-Шейх у грудні 2004 року Євгенії впав в око симпатичний британець, і вона вирішила із ним познайомитися, попросивши бармена сказати, у якому номері зупинився британець. Бармен чомусь повідомив не той номер, тому єгипетська зустріч була підступно зірвана. Згодом вони усе ж надолужили в Англії.

«Зустріч відбулася в Лондоні. Шон Карр був вражений шикарними апартаментами, у яких проживала скромна студентка», — пише Ярослав Хрещатий. Із манер і стилю життя Євгенії Ш. Карр зрозумів, що до звичайних людей її годі віднести. Згодом британець дізнався, що його нова подруга є дочкою українського прем'єра. «Я розумів, що це безумство. Я не міг повірити в те, що відбулося, настільки це було дивно», — щиро розповів Ш. Карр кореспонденту англійської газети «Дейлі мірор». І зізнався, що спочатку відчував панічний страх перед майбутньою тещею.

Весілля Євгенії та Шона відбулася в 2005 році у Києві. Євгенія взяла прізвище чоловіка і оселилася в Лондоні. Час від часу пара влаштовувала гучні вечірки.

До прикладу, 20 червня 2008 році на одеському пляжі «Ланжерон» стався інцидент, про який впродовж трьох тижнів писали і передавали усі українські ЗМІ. Зчинився такий скандал, що, на пропозицію політтехнологів, усім бютівцям заборонили будь-яким чином його коментувати, аби не зашкодити іміджу Ю. Тимошенко.

(Частина 2 знаходиться ТУТ)