Оточення Президента Віктора Ющенка маніпулює ним за допомогою сфабрикованої справи про отруєння. Про це заявив народний депутат від блоку "Наша Україна – Народна самооборона" (НУНС) Давид Жванія в эфірі телеканалу "ICTV".

Він переконаний, що справа про отруєння використовується з метою контролю над Президентом. "Політикум намагався про це не згадувати і медіа про це намагались не згадувати: це була така заснула історія, доки її не розбудили авантюристи із адміністрації (йдеться про Секретаріат Президента. – ред.)", - відзначив політик.

"Я вважаю, що якраз завдяки цій справі ті люди, котрі сьогодні управляють Адміністрацією, вони тримають Ющенка в "єжових рукавицях". І він став нині вже не Президентом, а став інструментом у їхніх руках. І сьогодні це пряма маніпуляція Президентом за рахунок цієї справи, що була сфабрикована, і сьогодні вона уже проти Президента, проти його команди і проти всього здорового у цій країні", - підкреслив Д.Жванія.

Нагадаємо, раніше заступник Генерального прокурора Микола Голомша заявив, що розслідування кримінальної вправи про отруєння Віктора Ющенка перебуває на активній стадії.

ЛIГАБiзнесIнформ