Скоро місяць, як в Ужгороді на Народній площі розмістилося наметове містечко на підтримку екс-губернатора, секретаря Закарпатського обласного комітету СДПУ(О) Івана Різака, члена бюро обкому партії Віктора Дядченка та проти політичних репресій. Чим більше влада робить помилок, тим більше прихильників здобувають опозиціонери, каже секретар Ужгородського міськкому та ідейний натхненник жителів наметового містечка в Ужгороді Сергій Машталір. Через два-три місяці влада побачить, що вона зробила своїми необдуманими кроками у соціально-економічній та кадровій політиці.

А хлопці на площі Народній уже відчули, як змінюються настрої людей, бо за той період, який вони знаходяться тут, значно зросла кількість тих, хто відкрито висловлює захоплення діями хлопців та підтримує їх. “Нам пропонують підтримку прості ужгородці, представники різних політичних сил, - каже Сергій Машталір. – Крім активістів нашої партії, які регулярно навідуються до хлопців, приміром днями до нас підходили представники ПСПУ, які також висловили готовність приєднатися до нас, а поки що пропонували допомогти нам матеріально. Приєдналися до молоді з УСДМ і представники Соціалістичного конгресу молоді, представники яких зараз постійно з нами. Одну ніч із хлопцями висловлював і свій протест діям сьогоднішньої української влади і житель з Німеччини, який у справах перебував в Ужгороді. Як він нам пояснив свій вчинок, він за те, аби панувала демократія, а оскільки цього він зараз в Україні не бачить, то повністю підтримує вимоги жителів наметового містечка. Приїжджали і хлопці з Житомира, Дніпропетровська.

Зараз у наметовому містечку постійно знаходяться 30 чоловік, як і було на початку нашої акції. Ніхто із площі не пішов, і хочемо запевнити усіх, що не підемо до тих пір, доки не звільнять з-під варти Івана Різака. Сил і терпіння, будьте певні, у хлопців вистачить”.