Про це повідомили у СЗГ УМВС України у Волинській області

З цим багажем 40-річна жителька Нововолинська приїхала зі Львова. З її слів, саме у Львові вона придбала наркотики в невідомої особи. При цьому заплатила за таблетки вдвічі менше – 250 гривень за одну.

«Затримана із 1996 року перебуває на спеціалізованому обліку, нині вона проходить курс замісної терапії. Однак, незважаючи на це, стверджує, що наркотики придбала для власного вжитку», - розповів оперуповноважений ВБНОН УМВС України у Волинській області старший лейтенант Юрій Пасевич.

Варто відзначити, що жінка двічі відбувала покарання в місцях позбавлення волі: за скоєння крадіжки та злочину, пов’язаного з незаконним обігом наркотиків.

Нині відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Тож волинянка може опинитися за ґратами на термін від двох до п’яти років.

Субутекс є комбінацією з двох різних препаратів:
• Бупренорфін - складається з опіатнихагоністів, тобто ці ліки можуть як блокувати так і стимулювати опіатні рецептори в головному мозку.
• Налоксон - антагоніст опіатів, тобто він блокує опіатні рецептори в мозку наркомана, які стимулюють звільнення дофаміну, що викликає хімічне відчуття ейфорії.