З'ясувалося, що людські кістки жінка використовувала як секс-іграшки. Затримана стверджує, що на таке, м'яко кажучи, незвичайне використання людських останків її надихнув інтерес до історії, повідомляє The Local.

Даму з незвичайним захопленням заарештували ще у вересні, однак звинувачення їй було пред'явлено лише вчора. За словами прокурора Крістіни Еренборг-Стаффас, ця справа стала для неї однією з найскладніших і незвичайних. У підсумку, 37-річну шведку звинуватили в «порушенні спокою мертвих».

Жінка зібрала скелет буквально по частинах, причому ці частини належали різним людям. Як їй це вдалося — невідомо, однак у тому, що вона «використовувала скелет неналежним чином», влада не сумнівається. У правоохоронців навіть є докази таких дій — свої експерименти жінка записувала на відео. Матеріали зберігалися на компакт-дисках, які було підписано «Моя некрофілія» і «Мій перший досвід».
При цьому психіатрична експертиза показала, що жінка абсолютно здорова.

На деяких фотографіях, збережених на дисках, можна побачити, як зловмисниця, наприклад, лиже череп. Однак сама любителька нестандартного сексу стверджує, що на знімках відображена не вона, а шокуючі кадри вона знайшла в Інтернеті. Втім, правоохоронців це не переконало.

Крім цих зображень вдома у шведки було виявлено фотографії могил і каплиць, а також інструкції для некрофілів. У цих матеріалах розповідається, як займатися коханням зі щойно померлими або давно покійними людьми.

Поліція підозрює, що обвинувачена могла викопувати трупи з могил, однак прямих доказів цьому у влади немає. Крім того, правоохоронці стверджують, що любителька некрофілії продавала деякі свої знахідки через Інтернет. Так, одним з її останніх покупців, за даними влади, був житель одного з міст, який купив у неї два черепи і фрагмент хребта.

Спершу поліція підозрювала, що жінка сама вбила всіх людей, чиї останки зберігалися у неї вдома. Однак пізніше звинувачення було пом'якшено.

Якщо суд визнає німфоманку винною, їй може загрожувати великий штраф або тюремне ув'язнення терміном до двох років.

Джерело: Вести