Громадянська партія „ПОРА” звернулася до молоді міста Житомир, яка має бажання реалізувати себе в політиці, з пропозицією піти на вибори до місцевих рад у складі „ПОРИ”. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної організації ГП «ПОРА».

„ПОРА” запрошує молодих ініціативних людей, яким небайдужа доля країни і рідного міста, пройти співбесіду, за результатами якої найдостойніші стануть кандидатами до місцевих рад Житомира. Запис на співбесіду за телефоном 405-632 або за адресою: вул.Перемоги 10, офіс 211.

„Наразі в країні склалася нездорова ситуація, коли молодь використовують лише як „руки” і „ноги” виборчих перегонів, не зважаючи на те, що вона здатна значно на більше. Проте, хто ж з поважних партійних босів захоче посунутися і звільнити місце для перспективних молодих хлопця чи дівчини. Ось так і втрачається величезний потенціал: і молодечий запал, і енергія, і ініціативність. Тому партія „ПОРА” вирішила допомогти молоді самореалізуватися. Бо це потрібно не тільки їй, це потрібно, насамперед, нашій державі”, - наголосив лідер Житомирської „ПОРИ” Володимир Лукашевич.

Гаряча Лінія