Під стінами Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну зібралося близько сотні сумчан.

Про це повідомляє SUMY.TODAY.

Причиною акції став випадок, як дві учениці цього закладу втопили в колодязі кошенят, знявши це на відео та опублікувавши в соцмережах.

Активісти вийшли з плакатами під училище, а також написали звернення до керівництва міста з проханням втрутитися в ситуацію, забезпечити проведення лекцій в Сумах для учнів, та покарати службових осіб, «які халатно виконували свої обов'язки щодо виховання і попередження злочину».

Ученицями, які втопили кошенят, виявилися Марина Заїка та Діана Клименко.  Вони є студентами першого курсу. Наразі з ними ведуться слідчі дії.

За словами викладача математики Віти Овсієнко, дівчата вчаться лише місяць в училищі, та до навчання байдужі, спілкуються лише між собою.

Керівництво навчального закладу у свою чергу зазначило, що коли дівчата з'являться в училищі, з ними та їхніми батьками проводитимуться бесіди та працюватиме психолог.

Нагадаємо, журналістка з каналу “Прямий”, котрий за неофіційними даними належить колишньому президенту України Петру Порошенку, намагалась видати протести підприємців за пікет проти капітуляції.