Астрологи розповіли, які знаки Зодіаку є найледачішими.

Про це пише slovofraza.

Телець

Очолює рейтинг ледарів Телець. Представники цього Знака не проти весь день провалятися на ліжку, займаючись при цьому приємними речами і розмірковуючи про буття. Однак Тельці чудово розуміють, що за всі задоволення потрібно платити, тому, перш ніж дозволити собі таке розкішне життя, вони працюють не покладаючи рук. Тому Тельці стають лінивими, коли їх грошам і добробуту нічого не загрожує, а до цього моменту вони діють цілеспрямовано і наполегливо.

Лев

Лев — цар, а цареві належить стежити за тим, як піддані все для нього роблять. Леви проти всього, що пов'язано з рутиною, але найбільше вони терпіти не можуть робити щось самостійно. Однак назвати Левів повними ледарями не можна. Левам дуже легко вдається командувати, оскільки вони завжди знають, що і як робити. Їх лінь — це скоріше навик, необхідний керівнику, якесь призначення в житті. Погодьтеся, керувати теж потрібно вміти.

Рак

Рак — Знак досить повільний, він не стане робити щось, якщо це не подарує йому емоційне задоволення. В результаті представникам цього Знаку часто буває лінь чимось займатися, особливо домашніми справами та іншими побутовими клопотами. Зате Раки краще багатьох в роботі, яка їм до душі, і в якій можна розкрити свої таланти.

Терези

Терези — Знак, який знаходиться під заступництвом Венери, планети любові і краси. Це не надто рухливий Знак, який воліє діяти разом з кимось. Астрологи називають Терезів ледачими, тому що перш, ніж щось почати, цим людям потрібно зважити всі «за» і «проти», позбавитися від сумнівів і комплексів, порадитися з близькими, потім ще раз все спланувати і знову порадитися. В цілому виправити ситуацію неважко — Терезам просто потрібна людина, яка зможе зіпхнути їх з дивана назустріч новим пригодам.

Риби

Риби — дуже хитрі представники зодіакального кола, приховують свою лінь за імітацією якоїсь важливої діяльності. Вони можуть дуже довго чимось займатися, але це лише прикриття: результату від такої роботи не буде. Більш того, багато Риб витають у хмарах і деколи заміняють фантазіями реальні дії. Так, у Риб дуже мало ентузіазму, вони меланхолійні, повільні і воліють плисти за течією, але це скоріше плюс, ніж мінус. Якщо Рибки лінуються, значить, вони набираються сил та енергії перед грандіозними звершеннями.