Машину на фронті використовуватимуть прикордонники, інформує кореспондент «Вголосу».

Заступник начальника інженерно-технічного відділу Львівського прикордонного загону Андрій Сироїд розповів, що БТРи використовують на блокпостах як силову підтримку.

«Одиниця техніки, яку ми відправляємо сьогодні, піде в окрему бойову комендатуру, яку найближчим часом буде відправлено на східні рубежі держави. Там БТР використовуватимуть на блокпостах для силової підтримки особового складу», – сказав Андрій Сироїд.

Начальник виробництва Львівського танкового заводу Василь Михайлович розказав, що у бронетранспортері провели капітальний ремонт двигунів, відновили електропроводку, мости, роздавальну коробку, встановили радіостанцію, пофарбували.

«Працівники нашого заводу зробили все, що змогли, аби зробити з цієї машини лялечку. Тепер вона може їхати, стріляти, виконувати бойові завдання там, де необхідна. До нас її притягнули на буксирі, а тепер машина в бойовій готовності», – сказав начальник виробництва.

Вартість ремонту цього бронетранспортера – 100 тис. грн. Депутат Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Йосиф Ситник розповів, що на танковому заводі планують відремонтувати 9 бронетранспортерів. 5 із них передадуть прикордонній службі, а решту – батальйону «Січ».

«Зрозуміло, що нині ремонт техніки – дорогий процес. Але спільними зусиллями тилу, зокрема підприємців Львівщини, волонтерів, сподіваюся, ми зможемо підтримати прикордонників України та й узагалі всі Збройні сили. Саме такими спільними зусиллями перемога прийде на нашу землю», – сказав депутат.

Він додав, що всю згадану техніку відремонтують за гроші підприємців. 90% витрачених коштів вкладають підприємці-«свободівці».

Як писав «Вголос», у жовтні з Львівського бронетанкового заводу під Маріуполь відправили перший відреставрований бронетранспортер, який відремонтували за кошти, зібрані членами ВО «Свобода».