Запит було передано голові Львівської облради під час засідання сесії ЛОР у вівторок, 26 квітня, інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Також Олег Панькевич просить узгодити процес реорганізації шкірно-венерологічної служби області з трудовими колективами закладів.

«До фракції ВО «Свобода» звернувся трудовий колектив Львівського шкірно-венерологічного диспансеру №2, який повідомив, що колегія Львівської ОДА вирішила реформувати дермато-венерологічну службу області, зокрема приєднати Львівський шкірно-венерологічний диспансер №2 (м. Львів, вул. Замарстинівська, 2) до Львівського обласного шкірно-венерологічного диспансеру (м. Львів, вул. Коновальця, 1). Внаслідок таких заходів планують скорочення 72 працівників двох об'єднаних закладів», – написано в запиті.

Олег Панькевич закликає узгодити процес реорганізації шкірно-венерологічної служби області з трудовими колективами відповідних закладів; зберегти робочі місця для працівників шкірно-венерологічного диспансеру №2; залишити приміщення на вулиці Замарстинівській, 81 та 83, у м. Львові для потреб шкірно-венерологічної служби області.

Як писав «Вголос», у вівторок Львівська обласна рада провалила голосування за рішення про реорганізацію служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Львівській області.