Сихівський районний штаб Віктора Ющенка зібрав вже 20 тисяч підписів з проханням відкликати народного депутата України Тараса Чорновола.
Про це повідомляє прес-служба Львівського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка з посиланням на керівника Сихівського районного штабу Івана Рудницького.
За словами Івана Рудницького цей процес виник стихійно з ініціативи самих громадян
«Коли хтось приходив і пропонував вжити якихось заходів щодо Чорновола, ми давали йому підписний лист і таким чином назбирали 20 тис.», ― зауважив він.
На думку Івана Рудницького, такими темпами до початку виборів назбирається не менше 50 тис. підписів. «А після виборів, коли районний штаб розпочне цілеспрямовану роботу в цьому напрямку, протягом місяця можна буде тільки із Сихова зібрати 100 тис. підписів», ― переконаний він.
Іван Рудницький при цьому зазначив, що ці підписи не матимуть юридичної сили, адже процедури відкликання депутата наразі немає, однак, на його думку, громадська думка відкриє очі Тарасу Чорноволу на дійсність.
Рудницький також звернув увагу на те, що на Сихові 10% проголосували за Януковича і жодного факту тиску на них не зафіксовано.
Народний депутат України Тарас Чорновіл обраний по виборчому округу № 116 Львівської області. Від недавнього часу член фракція "Регіони України".