ВО "Свобода" незадоволена діяльністю нової влади. Про це повідомив сьогодні, 20 травня, голова ЛМО партії ВО "Свобода" Василь Павлюк під час прес-конференції у Львові.
"Пройшло сто днів, а ми не побачили в діях народного президента та уряду національної концепції. В оточені президента є люди, які ведуть Україну не в той бік. Серед них Олександр Зінченко, Петро Порошенко, Євген Червоненко, Роман Безсмертний. О.Зінченко був членом СДПУ(О), він готував законопроект про двомовність в Україні. Порошенко займався створенням СДПУ(О), потім був у "Партії Регіонів", говорив про необхідність введення російської мови у деяких навчальних закладах. Безсмертний хоче створити УРСР «Наша Україна". Зінченко взагалі узурпує владу, робить навколо президента таку ауру, як Медведчук робив навколо Кучми: або до президента ніхто, крім нього не мав доступу. Ці люди залишилися друзями з Медведчуком, Бакаєм, Суркісом, Ківаловим та іншими. Вони просто помінялися кріслами", – підкреслив Василь Павлюк.
Голова ЛОО партії ВО "Свобода" Олег Панькевич наголосив, що "усіх високопосадовців, які розмовляють російською мовою, можна зарахувати до негативного оточення президента Ющенка".
ЗІК