20 червня Державний секретар України Олександр Зінченко з дружиною Іриною і ще кількома київськими колегами, які представляють Всеукраїнський благодійний фонд розвитку декоративно-прикладного мистецтва перебував у приватній поїздці на Косівщині.

У селі Яворові Олександр Зінченко разом зі столичними гостями взяли участь в освяченні каплички Божої Матері, яку офірував від своєї родини депутат районної ради, уродженець Яворова Михайло Шатрук.

В урочистостях освячення каплички, що проходили після закінчення богослужіння в місцевій церкві за участі понад тисячі прочан і більш як десяти духовних осіб на чолі з Владикою Коломийським і Косівським Іоанном, взяли участь і керівники району.

Олександр Зінченко разом з високими гостями Косівського краю побував у музеї Гуцульщини Яворівської загальноосвітньої школи, ознайомився з творами декоративно-прикладного і ужиткового мистецтва, авторами яких є місцеві школярі, а також із процесом їх безпосереднього творення руками талановитих юних яворців.

На побажання голови районної ради Ігоря Стецика Олесандр Зінченко пообіцяв особисте меценатське сприяння створенню на Косівщині майбутнього дитячого Центру декоративно-прикладного і ужиткового мистецтва

ПІАР