Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич пропонує розвантажити вулиці Хмельницького, Липинського, Чорновола та прилеглі до них вулички у Шевченківському районі шляхом шляхом реконструкції смуг руху.

Про це Зінкевич написав у своєму "Фейсбуці".

"Під час проведення особистого прийому громадян, до мене, як до депутата фракції у Львівській міській раді, звернулись мешканці Львова щодо розвантаження вулиць Хмельницького, Липинського, Чорновола та інших прилеглих вуличок шляхом реконструкцій смуг. Зі слів мешканців, після створення окремої смуги для громадського транспорту добирання на роботу стало нестерпним через постійні затори", - написав депутат.

За словами Зінкевича, відповідне рішення мерії не передбачає жодних покращень для легкового приватного транспорту, відтак лише погіршує ситуацію на дорогах.

"Зверненнями № 1022 від 13.04.2020, №1024 від 16.04.2020, №1031 від 15.05.2020 запропоновано один з варіантів подолання цієї проблеми, а саме проведення синхронізації світлофорів на вулицях Б. Хмельницького, Липинського і Чорновола за принципом «Зеленого коридору», надання дозволу великогабаритному транспорту (авто вантажопідйомністю вище 5 т) рухатися в смузі для громадського транспорту та відкриття смуг громадського транспорту для користування приватним авто у час з 21:00 до 6:00, а також шляхом розширення переліку видів транспорту, який може користуватися смугою для громадського транспорту комунальним транспортом міста Львова, спецтранспортом, вантажівками та електромобілями.

​Також, хочу звернути Вашу увагу на можливість розширення вулиць Б.Хмельницького, Липинського і Чорновола шляхом реконструкцій з 15 метрів до 20. Це дозволить зробити нову розмітку, де на смугу для громадського транспорту було б виділено 3 метри, і створено ще дві смуги для приватного транспорту", - пояснив Ігор Зінкевич.