Хоч і головні тренери «Динамо» та «Іллічівця» Ігор Зінкевич та Олександр Обединський у житті товариші, у неділю їм доведеться зустрітися на різних сторонах барикади. Про дружбу Заслужені тренери України забудуть миттєво. На кону буде максимальний спортивний результат сезону – чемпіонство в національному чемпіонаті.

Кореспондент Вголосу поцікавився, як обидва тренери налаштовані на вирішальний тур у Львові.

Чи є в команди кадрові проблеми перед вирішальним матчем чемпіонату?

Олександр Обединський, головний тренер «Іллічівця»
На жаль, у цьому турі не зможе взяти участь наш центральний нападник Володимир Войтенко. Через хворобу він не поїде на тур до Львова. Це наш основний гравець, тому це проблема.

Ігор Зінкевич, головний тренер «Динамо»
З понеділка усі гравці без винятку провели тренування. До туру готуються 19 гравців, з яких 15 потрапить в заявку на останні матчі. Склад визначимо за кілька днів до першої гри проти збірної Севастополя.

Наскільки важко Вашій команді буде грати у відкритому басейні?

Олександр Обединський
Усі в рівних умовах. Звісно, є труднощі у переході з закритого басейну до відкритого. Вважаю, що для усіх команд вони будуть одинакові. Думаю, що цей бар’єр ми подолаємо.

Ігор Зінкевич
На відкритій воді провели лише одне тренування, яке показало, що у гравців зовсім інші умови праці, аніж у закритому маленькому басейні. Не вистачало гравцям кисню, плавали дуже слабо. Звісно, я задоволений, що ми хоча б одне тренування провели на великій воді, однак цього дуже мало. Як би там не було, на турі усі будуть в однакових умовах.

Які бачите сильні та слабкі сторони суперника?

Олександр Обединський
Вважаю, в «Динамо» зараз зібрався хороший колектив. У плані досвіду та молодості в команді добрий підбір виконавців. У них надійний воротар, хороший захист, хороший напад. Окрім того, непогано у гру вписалися молоді гравці. Скуратов, Лавришинець, Шведов та Єзерський – дуже досвідчені ватерполісти. Як на мене, сплав досвіду та молодості в команді дає свої результати. А слабкі сторони суперника будемо шукати у грі.

Ігор Зінкевич
Сильна сторона «Іллічівця» - зіграність складу. Вони багато років грають в одній команді і тренуються разом. У мене такої можливості немає. У нас немає великого басейну, а в «Іллічівця» є. Це їхня перевага. А наш козир – це те, що ми граємо в рідних стінах. І звісно ж, сподіваюся, що нам допоможуть вболівальник - заради них ми і граємо. Якщо прийде стільки народу, як було у фіналі Кубка України у вересні, буде приємно. Це стане святом для всіх. А хто сильніший, покаже безпосередньо гра.

Чи буде для Вас трагедією, якщо команда не стане чемпіоном України?

Олександр Обединський
Що б не сталося, життя продовжиться. Трагедії бути не повинно, будемо готуватися до наступного сезону.

Ігор Зінкевич 
Трагедією не буде, оскільки у порівнянні з минулим роком ми уже піднялися на один щабель в турнірній таблиці. Хотілося б, аби ми стали чемпіонами, однак побачимо, як воно буде. Скажу так: якби у нас були належні умови, друге місце було б трагедією. А оскільки їх немає, нічого страшного у випадку невдачі не станеться.

Розклад матчів у Львові (басейн СКА, вул. Клепарівська 39а)
25 травня 2013 р. Субота 1 -й день
12:00 "Іллічівець" Маріуполь (45) "Слобожанець" Харків (28)
13:30 зб. Севастополь (15) "Динамо" Львів (43)
26 травня 2013 р. Неділя 2 -й день
18:00 зб. Севастополь "Слобожанець" Харків
19:30 "Динамо" Львів "Іллічівець" Маріуполь
27 травня 2013 р. Понеділок 3 -й день
12:00 "Іллічівець" Маріуполь зб. Севастополь
13:30 "Слобожанець" Харків "Динамо" Львів