Виконавці головних ролей у всесвітньовідомому драматичному серіалі «Пуститися берега» у вівторок, 2 липня, одночасно поділилися фото, на якому вони разом, неабияк заінтригувавши своїх спільних фанатів.

На фото Браян Кренстон і Аарон Пол вбрід переходять річку в якійсь спекотній країні, не виключено, що у Мексиці. Підпис до фото на сторінках обох акторів також однаковий – «Зовсім скоро» («Навіть скоріше»).

Тижнем раніше, 25 червня, актори хвилина у хвилину опублікували інше однакове фото з парою віслюків, яке кожен із них підписав просто: «Скоро».

Показово те, що в англійській мові слова «віслюк» і сленгове «наркокур’єр» пишуться однаково – mule.

Між цими публікаціями Кренстон запостив власне фото на фоні заходу сонця з підписом: «Скажи моє ім’я» (цитата із т/с «Пуститися берега» – ред.), а Пол – уривок із тизера нового сезону серіалу «Світ Дикого Заходу» від HBO.

На що натякають «зірки», можна тільки здогадуватись. Можливо, це їхня спільна поява в новому сезоні серіалу-приквелу «Краще подзвоніть Солу», а може – про повнометражний фільм про Джессі Пінкмена (персонажа Аарона Пола – ред.), про вихід якого стало відомо восени 2018 року. Оскільки п’ятий сезон спін-офу «Breaking Bad» вийде на екрани не раніше 2020 року, а вихід повнометражного фільму з робочою назвою «Greenbrier» заплановано на Netflix, можна припустити, що це найімовірніше новина про фільм. Однак шанувальникам культової драми доводиться тільки будувати теорії і чекати.

Додамо, що у 2018 році культовій драмі «Пуститися берега» виповнилося 10 років. Зараз серіал має 5 місце в рейтингу IMDb, що на одну позицію вище «Гри престолів», і вважається одним із найуспішніших на американському телебаченні.

Нагадаємо, за даними ресурсу IMDb найрейтинговішим в історії серіалом стала художня історія  про аварію на Чорнобильській АЕС.