Відомий астролог Валентина Віттрок дала невтішний прогноз для глави Кремля та обнадійливий для України в ексклюзивному інтерв'ю «Фактам».

Зокрема, вона розповіла, як найімовірніше складеться доля Кримського півострова, коли Україна зможе стабілізувати ситуацію на Донбасі та яких змін зазнає країна-агресор.

Визначальні зміни відбудуться вже після 2021 року.

«Точну дату назвати не можу, але це однозначно відбудеться не раніше 2021 року», – відповіла Віттрок на запитання, коли Україні вдасться повернути свої території. У цей час, зазначає вона, Росію може очолити новий лідер, який буде орієнтований на демократичний європейський курс.

«Володимира Путіна можуть, не чекаючи чергових президентських виборів, усунути від влади – на це вказує розташування Нептуна в його гороскопі. І ось тоді можна буде піднімати питання про повернення окупованих територій», – запевнила вона.

До слова, рейтинг Путіна впав до історичного мінімуму.

Також, за словами астролога, тоді ж «у Росії можуть зіпсуватися взаємини з Китаєм, з яким вона зараз так активно заграє».

«Відомо, що населення цієї країни величезне, а території для проживання не вистачає, тому Китай буде претендувати на обширні російські землі – переважно в Сибіру.

Коли китайці почнуть «відкушувати» від Російської Федерації шматочок за шматочком, їй уже буде не до Криму, в який потрібно постійно вкладати чималі кошти – для росіян він стане занадто обтяжливим. Повернути Донбас, на відміну від Криму, буде простіше», – резюмувала Віттрок.

Нагадаємо, «хайп знижується: інтерес росіян до відпочинку в Криму зменшився».

Однак сподіватися тільки на сприятливе розташування зірок не варто. Потрібно уважно слідкувати за новими правовими нормами, які будуть приймати міжнародні організації, щоб знати, які з них допоможуть у вирішенні нагальних питань.