Голова Чернігівської держадміністрації, депутат Верховної Ради Владислав Атрошенко заявляє про навмисний нерозгляд його заяви про дострокове складення депутатських повноважень і має намір просити Генпрокурора Святослава Піскуна розслідувати цей факт.

«Я додатково буду порушувати питання на рівні Генеральної прокуратури - заява була захована і не розглянута на регламентному комітеті», - сказав він.

Атрошенко заявив, що написав заяву про складення депутатських повноважень 21 квітня і сам бачив, як його візував голова парламенту Володимир Литвин разом із заявою глави Дніпропетровської облдержадміністрації Юрія Єханурова. Однак Атрошенко додав, що його заява зникла, і не була озвучена під час засідання Ради і регламентного комітету.

Атрошенко припустив, що в парламенті є політичні сили, що зацікавлені в тому, щоб вилучити заяву губернатора, а потім звинувачувати його в недотриманні вимоги Конституції.

«На настійну вимогу заступника регламентного комітету Ради (Василя) Гаврилюка, секретаріат (Ради) провів пошуки заяви і знайшов її в регламентому комітеті», - сказав Атрошенко.

ForUm