Роками Садовий надсилав безліч звернень в правоохоронні органи щодо діяльності ТВК «Південний». Ініційовані ним перевірки дійсно лихоманили це підприємство, але жодного разу його засновник не робив заяв про якісь переслідування. Маючи статус народного депутата України, незважаючи на лавину звернень громадян про зловживання міських чиновників, П.Писарчук не використовував трибуну Верховної Ради України для зведення порахунків з Садовим, бо розумів, що це зашкодить іміджу рідного міста. Навпаки, він намагався допомогти людям, вирішуючи їхні проблеми, всупереч позиції міських чиновників.

Місцеві правоохоронні органи протягом тривалого часу вперто не реагували на масові порушення можновладцями міста законодавства України, їхнього зухвалого пограбування міської громади та корупцію. Настали інші часи – Президент України В.Ф. Янукович оголосив бій корупціонерам. Але спроби прикрити кримінальні діяння риторикою про політичні переслідування є не новими і безперспективними .
З повідомлень ЗМІ видно, що казнокрадів не жалують ні в Донецьку, ні в Києві, і абсолютно не береться до уваги їхня партійна приналежність.
Не один Писарчук П.І. є сьогодні опонентом нині діючого мера, а практично вся львівська громада.
Вийшовши з лав «Нашої України» А.Садовий, зрадив не тільки своїх виборців, але й ту політичну силу, котра привела його до влади.
Намагання служак Садового, прикрити політичне та господарське фіаско свого патрона, упередженим ставленням до нього нинішньої влади взагалі виглядають смішно. Бо саме ця влада врятувала мера від повного банкрутства по підготовці міста до Єврочемпіонату з футболу, виділила кошти на ремонт доріг. Фактично це єдине на чому ще тримається рейтинг Садового. Ми переконані, що політтехнологи мера ще не раз спробують очорнити П.Писарчука, перевернути все з ніг на голову. Водночас залишається очевидним, що прийшов час Андрію Садовому звітувати за невиконанні обіцянки, неефективне господарювання та управління містом.
Писарчук П.І. добре відомий львів’янам і дійсно є опонентом діючого міського голови, але в нього достатньо знань та досвіду, щоб довести перевагу свого бачення розвитку Львова без «допомоги правоохоронних органів».