Погоду в Україні у вівторок, 29 вересня, визначатиме активний циклон із Австрії та Угорщини під назвою Зора, який зумовить у більшості областей сильні дощі.

Про це у соціальних мережах написала синоптикиня Наталія Діденко.

Окрім погодних змін, вона також попередила метеочутливих українців про магнітні бурі 29-30 вересня, які можуть вплинути на погіршення їхнього самопочуття.

Так, 29 вересня у західних областях країни, а також на Вінниччині та Одещині можливі сильні зливи з грозами. Опади дотягнуть, але меншою мірою, й до більшості центральних областей, південної частини, окрім Запоріжжя та Криму.

До України насувається циклон Зора.

На решті території країни, додала синоптикиня, цього дня значних опадів не передбачається. Вітер буде східний та південно-східний, поривчастий. Температура повітря протягом дня становитиме +18… +23 градуси, на півдні тепліше – до +24… +28.

Карта дощів в Україні.

У Києві на вівторок значних дощів теж не прогнозують, у місті буде ще досить тепло – приблизно +20 градусів. Тоді як 30 вересня в столиці відчутно похолодає.

“Так що прискачуть і циклон, і магнітні бурі – самі розумієте, треба поберегтися. Як саме – кожен вже знає свої слабкі боки, тому – без надмірної активності. Це ж осінь, всяке буває”, – підсумувала свій прогноз Діденко.

Прогноз синоптикині.