Закон "Про працю" в Україні передбачає зміну порядку нарахування зарплати і по-новому регулює трудові відносини.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Верховна Рада розглядатиме законопроект в лютому.

Чиновники запевняють, що новий закон надасть працівникам більше захисту від необгрунтованих звільнень роботодавцями, ніж чинне трудове законодавство. У той же час юристи і експерти зазначають, що згідно з деякими нормами в документі, працівників можна буде звільняти за втрату довіри начальства, найменші запізнення, невиконання розпоряджень, розголошення комерційної таємниці.

Також одним із спірних моментів є питання про оплату праці. Зокрема, в проекті закону відсутнє поняття видів зарплати: фіксованої, погодинної, відрядної тощо.

Відповідно до статті 67, частини 2, роботодавець "самостійно визначає норми праці та формує системи оплати праці з дотриманням принципу диференціації оплати праці залежно від складності, професійного і кваліфікаційного рівня, умов, обсягу виконуваної роботи, ступеня відповідальності, професійно-ділових якостей працівника, результатів його праці та господарської діяльності роботодавця. Роботодавець встановлює норми праці, виходячи з нормальної тривалості робочого часу, визначеної цим Законом".

Говорячи про доплати за понаднормові роботи, експерти заявляють про можливість їх зменшення в 5 разів порівняно з чинними правилами.

Експерти зазначають, що "з норм проекту Закону "Про працю" № 2708 неможливо зрозуміти, яким документом буде регулюватися заробітна плата працівника.

Тільки згідно з статтею 70 "Інформування працівників про розміри оплати праці" регламентується, що при кожній виплаті зарплати роботодавець повинен повідомляти працівнику такі дані за період, за який здійснюється оплата праці: 1) загальна сума нарахованої заробітної плати з розшифруванням за видами нарахувань; 2) розміри відрахувань із зарплати; 3) сума заробітної плати, що належить до виплати; 4) розмір єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Також фахівці розповіли, як відбуватиметья збільшення або зниження заробітної плати. Воно здійснюється як гарантії щодо оплати роботи в нічний час, у вихідні та неробочі дні, за понаднормові роботи.

За роботу в нічний час будуть доплачувати суму, розмір якої визначає трудовий договір, але не менше 20% ставки за кожну годину роботи. Доплата за роботу у вихідні або неробочі дні теж в підвищеному розмірі (мінімум на 20% вище звичайної оплати).

Нагадаємо, що Милованов розповів деталі нового закону про працю.