Після того, як у серпні поточний гендиректор Microsoft Стів Балмер повідомив про плани піти у відставку, Малаллі серед перших був названий одним із його можливих наступників.

Вкажемо, що Малаллі є відомим бізнесменом і за свою кар'єру двічі рятував великі корпорації від краху, включаючи Ford, в який він влаштувався у 2006, та Boeing Commercial Airplanes, в якій він працював до цього.

Саме з причини досвіду реструктуризації Балмер звернувся до Маллалі із проханням проконсультувати його щодо того, що у Microsoft потрібно змінити для реалізації нової стратегії.

За словами Маллалі, він розповів Балмеру про принципи, на основі яких працює бізнес Ford.

«Важливі дві речі: мати чітку результативну стратегію і план непохитного проходження цієї стратегії», – налогосив Маллалі. Він пояснив, що у Ford зробив усе можливе для перебудови бізнесу, домігшись злагодженої роботи всіх відділів.

Зазначимо, що Microsoft і Ford пов'язують не лише бізнес-відносини. Батько Стіва Балмера раніше був топ-менеджером у Ford, вказує GigaOM.

Крім 68-річного Алана Маллалі, кандидатами на пост генерального директора Microsoft є Стівен Елоп, екс – керівник Nokia, який раніше керував підрозділом Microsoft Business Division, і Тоні Бейтс, колишній CEO компанії Skype, яку Microsoft придбала.

Також одним із вірогідних зовнішніх кандидатів на позицію Балмера є Пол Маріц. Він раніше був головним стратегом EMC та гендиректором VMware. Нині він керує компанією Pivotal, яка займається розробкою програмного забезпечення для бізнесу.

Джерело: Кореспондент