Кишинівська компанія «Twins Estate S. R. L.» повідомила, що придбала пакет акцій одного з найбільших торгових центрів Кишинева АТ «Gemenii S. A.» (колишній універмаг «Дитячий світ»), яким, за даними ЗМІ, володів президент України Петро Порошенко.

Про це пише видання «Інтерфакс-Україна».

У вівторок «Twins Estate S. R. L.» поширила прес-реліз про те, що придбала мажоритарний пакет акцій колишнього «Дитячого світу» в Кишиневі. Відповідно до прес-релізу, договір про купівлю-продаж наприкінці минулого тижня схвалений Радою з конкуренції і набув чинності.

При цьому покупець не повідомляє подробиць угоди, суму угоди, а також ім’я продавця.

Повідомляється лише, що торговий центр «Gemenii s. a.» продовжить роботу у звичайному режимі, а новий власник має намір оновити центр відповідно до запитів сучасного ринку. Власник також обіцяє зберегти актуальний бренд «Gemenii», «впізнаваний в усій Молдові».

Компанія «Twins Estate S. R. L.» входить до групи компаній «Rogob», що спеціалізується на роздрібній торгівлі м’ясом і м’ясопродуктами. Два роки тому компанія «Rogop» також придбала магазин «Unic» – колишній центральний універмаг Кишинева.

Молдовські ЗМІ писали, що компанія «Rogop» через треті особи належить лідеру Демократичної партії та головному молдовському олігарху Владу Плахотнюку. У Молдові його також вважають важливим діловим партнером Петра Порошенка.