Сайт "Захід.нет", який належить дружині львівського міського голови Андрія Садового — Катерині Кіт-Садовій, повідомив про жорстоке побиття дрогобицького бізнесмена Миколи Лагодича охороною львівського "Гранд Готелю". Однак, з'ясувалося, що це неправда. У мережі з'явилися відео, які підтверджують, що новина "Захід.нету" була брехливою, і дають підстави припускати, що сам бізнесмен перебував на території готелю під дією психоактивних речовин.

Так, у п'ятницю, 20 листопада, "Захід.нет" повідомив, нібито у "Гранд Готелі", який належить депутатові від "Європейської солідарності" Григорію Козловському, охорона закладу разом з охороною експрезидента Петра Порошенка напала на підприємця Миколу Лагодича просто у номері, який він винаймав.

Сайт Садового заявляв, нібито охоронці накинулись на чоловіка за те, що він вигукнув з балкону, вікна якого виходять на площу перед пам'ятником Тарасові Шевченку, слова "Прівєт, Порох!", коли там саме виступав експрезидент Петро Порошенко.

"Захід.нет" заявляв, що шестеро чоловіків, представляючись працівниками румсервісу, увірвалися в номер Лагодича, вдарили його кастетом по голові, проламали череп, вибили око, побили дружину і пригрозили її згвалтувати. Крім того, в новині повідомляли, начебто побити бізнесмена наказав особисто Григорій Козловський. Підставою називали "особисту неприязнь", яка нібито виникла у представника "Європейської солідарності" через те, що Лагодич під час останніх президентських виборів поставив у букмекерській конторі Parimatch на Володимира Зеленського, а не на Петра Порошенка, і заробив на цьому 8 млн грн.

Новину сайту Садового підхопила також львівська журналістка Марія Доротик. Спершу на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" вона назвала Лагодича "жертвою бедламу", а згодом опублікувала відео з коментарями бізнесмена.

На першому записові Микола Лагодич стоїть під будівлею "Гранд Готелю" і розповідає про побиття, яке начебто щойно сталося. Чоловік заявляє, що працівники закладу "позбавили його зору", називає готель "смертю" і закликає людей не їздити туди.

Водночас на другому відео Доротик зблизька зняла обличчя бізнесмена. На роликові видно, що на обличчі чоловіка є всього кілька старих подряпин, а око, яке нібито витекло (згідно з новиною на сайті "Захід.нет") — насправді ціле і неушкоджене.

Крім того, з відео стає зрозуміло, що бізнесмен в цей момент, імовірно, перебуває під дією алкоголю або ж психотропних речовин.

Як стало відомо "Вголосу", журналістка Марія Доротик, яка заступилася за Лагодича, вже давно перебуває із бізнесменом у тісних стосунках. Її дружні зустрічі із Лагодичем у "Гранд Готелі" неодноразово потрапляли у поле зору відвідувачів закладу.

Між тим сам Микола Лагодич напередодні опублікував на своїй сторінці у "Фейсбуці" оголені фото, зроблені саме у номері "Гранд Готелю":

Як стверджують співрозмовники "Вголосу" з оточення Лагодича, бізнесмен вже впродовж тривалого часу залежний від героїну. Цим і можна пояснити його неадекватну поведінку на публіці.