Про це повідомило джерело в оточенні президента України, пише УП.

«Він втратив громадянство, бо під час заповнення документів на отримання українського громадянства написав, що не має судимості, а насправді мав - по ньому кілька тяжких справ у Грузії», - зазначив  співрозмовник.

«Міграційна служба вирішила, що Саакашвілі не мав права в Україні отримати громадянство, і анулювала рішення», - заявили  в коментарі УП.

Як уже писав «Вголос», Державна міграційна служба повідомила про видання Президентом указу щодо позбавлення Саакашвілі громадянства, однак такого документа досі немає на сайті глави держави.

Разом з тим, у прес-службі Саакашвілі не підтверджують інформацію про позбавлення його українського громадянства. Сам політик поки перебуває у США.

Нагадаємо, тиждень тому Порошенко перебував із візитом у Грузії, а журналісти неодноразово запитували його про можливу екстрадицію Саакашвілі. Гарант спершу заявив, що Грузія не зверталася до України з проханням про екстрадицію, а пізніше повідомив, що перевірив цю інформацію і виявилося, що Грузія зверталася, але Україна відповіла відмовою.

Варто наголосити, що у Грузії проти Саакашвілі порушено кілька кримінальних справ за звинуваченням в розтраті держкоштів і перевищенні службових повноважень. Згідно з рішенням суду, в разі появи Саакашвілі в Грузії його повинні заарештувати.