Про це він розповів у ефірі «Еспресо.TV».

«Я хотів би всім військовозобов’язаним нашої держави нагадати правила військового обліку, які вони зобов’язані виконувати згідно з законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», в якому зокрема визначено, що військовозобов’язаний, який перебуває на військовому обліку, зобов’язаний у семиденний термін повідомляти органи, в яких вони перебувають на військовому обліку, про зміну місця проживання, перебування, стану здоров’я, зміни в сімейному стані та інші облікові дані», – пояснив Правдивець і додав: «Тому нині законодавством передбачається відповідальність за невиконання правил військового обліку».

Також, полковник нагадав обов’язки військової служби в запасі, яка полягає у виконанні військовозобов’язаними правил військового обліку.

«Військовозобов’язані розпочинають відповідно до закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію» виконувати свій конституційний обов’язок по захисту Вітчизни з моменту оголошення рішення про мобілізацію. Тобто введення воєнного стану не є обов’язковою умовою для проведення мобілізації. Це перше, а по-друге: призов на військову службу під час мобілізації, а також звільнення від нього регулюється законом України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», в якому зокрема зазначено, в статті 22. п.6, що зміна місця проживання військовозобов’язаного під час оголошення мобілізації дозволяється з дозволу районного військового комісаріату. Тобто тут ключове слово «зміна місця проживання», – підкреслив Правдивець.