Матч з дніпродзержинським «Дніпро-Азотом» «політехи» розпочали непогано. Джурасовіч та Тодіч швидко вказали усім хто господар поєдинку і хто диктуватиме свої умови на майданчику. Після першого «трюльника» Джурасовіча рахунок став 7:2 на користь львів’ян, а після другого дальнього кидка від Бозо – 12:4. Загалом, Джурасовіч був найпомітнішою фігурою на майданчику у першій чверті гри. Після зіграних п’яти хвилин в його активі було 10 очок команди. А його команда на цей час набрала 14 очок в сумі.

Загалом, на початку матчу «Політехніка» просто таки «задушила» суперника своєї активністю в нападі та в захисті. Тренер «Дніпро-Азоту» Кайріс Дональдас наприкінці першої чверті взяв тайм-аут. Утім. це нічого не дало. Після кидка Ленса Харріса перевага господарів у першій чверті гри стала двозначною – 26:13, однак гості дещо скоротили розрив у рахунку перед другою десятихвилинкою – 26:15. Не так слабо зіграли гості у першому періоді, як чудовий ігровий відрізок продемонструвала команда Желько Лукаїча. Дивитися на таку гру львівським вболівальникам хотілося. Вони скучили за перемогами баскетбольної команди.

У другому періоді гостей вперед повів центровий Даніген. Саме він приніс найбільше очок та користі своїй команді на початку другого періоду. Окрасою чверті стала очна дуель центрових Данігена та Вукосавлевіча. З перемінним успіхом «на висоті» були обидва баскетболісти: як і в атаці, так і в захисті.

Наблизитися до суперника у рахунку команді з Дніпродзержинська ніяк не вдавалося. Львів’яни спокійно контролювали хід поєдинку. Підопічні Желько Лукаїча настільки активно захищалися, що суперник інколи не знав як завершувати свою атаку. «Вільні» м’ячі галичани забити гостям не давали. Коли ситуація була безвихідною – фолили. Така тактика мала свої плоди, адже з лінії штрафних гості забивали в середньому один з двох. На велику перерву «політехи» пішли, маючи комфортну перевагу у рахунку - 51:34.

У третій чверті матчу господарі швидко забезпечили собі 20-очкову перевагу - 56:36. Сталося це після «трюльника» Ленса Харріса. Тодіч та Вукосавлєвіч зробили перевагу галичан ще міцнішою – 60:36. Одразу й не пригадаєш, коли з таким рахунком львів’яни обігрували свого суперника по ходу матчу. Уже й не вірилося, що такий гандикап галичани втратять по ходу гри. Окрасою третьої чверті став алей-уп від Харріса. Глядачі піднялися зі своїх місць – за такою грою львівської команди вони скучили. Після шедевру від Мейса та Харріса рахунок став 70:41 на користь львів’ян. Команда з Дніпродзержинська була в маленькому нокдауні.

Утім, гості білий рушник на майданчик не викинули. Тейлор та компанія зробили ривок з рахунком 5:0, після чого в гру втрутився Желько Лукаїч. Після тайм-ауту сербського наставника львів’ян усе пішло у звичному режимі. «Політехи» у четвертій чверті гри довели матч до логічної перемоги. За такий баскетбол вболівальники, які ледь не вщент не заповнили палац спорту «Галичина», аплодувала стоячи. Таку команду вони хотіли бачити протягом усього сезону. Перемога над «Дніпро-Азотом» з рахунком 91:72, швидше за все, для львів’ян матиме лише локальне значення.

Політехніка - Дніпро-Азот 91:72 (26:15, 25:19, 25:15, 15:23)

Політехінка: Алфьоров (0), Харріс (23), Дюрасовіч (17), Тодіч (12 + 8 підборів), Вукосавлєвіч (19 + 6 підборів) - старт; Мейс (11), Ревзін (5), Чемякін (2), Полюляк (2), Зубрицький (0), Давидюк (0).

Дніпро-Азот: Прінгл (13), Стефанишин (8), Літтл (10 + 6 підборів), Горбенко (1), Даніген (9) - старт; Тейлор (17), Гуртовий (12 + 8 підборів), Тіг (2), Балашов (0), Сокур (0), Чигринов (0).

Фото з офіційного сайту Суперліги

Фотогалерею матчу можна переглянути тут

На фото: Ленс Харріс вкотре у сезоні продемонстував свій високий рівень