Процедуру тимчасової зміни місця голосування можна виконати до 15 липня включно. Відділи ведення реєстру виборців працюють з 10:00 до 16:00. Станом на 25 червня до відділів ведення реєстру виборців Львівщини звернулись близько 800 виборців. А вже 12 липня було прийнято та опрацьовано більше 9 тис. заяв.

Про це свідчать дані на сайті Державного реєстру виборців.

Більше 4 тис. виборців Львівщини обрали місцем голосування іншу область, з них на закордонному виборчому окрузі будуть голосувати 365 українців.

“Хочу зазначити, що станом на сьогодні обрали місцем голосування Львівщину 9 тис. 226 виборців. Також в межах Львівської області будуть голосувати 547 виборців, у яких попередня виборча адреса була Донецька область, та 663 виборці з попередньою адресою м. Київ,” – повідомила Зоряна Павлів, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації.

Також вона закликала всіх, охочих тимчасово змінити місце голосування, не зволікати та звернутися до органу ведення Держреєстру виборців вже цих вихідних.

“Зараз всі відділи ведення реєстру виборців роздрукували іменні запрошення та попередні списки, які були видані дільничним комісіям. Саме вони здійснюють доставляння виборцям іменних запрошень за своєю виборчою адресою, ”– додала Зоряна Павлів.

Відповідно до календарного плану, уточнені списки виборців будуть надруковані й передані ДВК у четвер і п’ятницю.

Кожен виборець може перевірити своє внесення до списку на сайті ДВК.

Нагадаємо, що позачергові парламентські вибори відбудуться 21 липня