У Росії в Кемеровській області подружжя Євгена та Олени Крайнових використовували дітей з ментальними порушеннями як “дешеву робочу силу”, а також знущалися над ними. Пара вбила дітей після того, як отримала гроші за опікунство.

Про це повідомляє Обозреватель з посиланням на росЗМІ.

Зазначається, що сім’я була зацікавлена лише у фінансовій вигоді.

Подружжя експлуатувало дітей за роботою на городі та ремонтом будинку.

Повідомляється, що жінка вже мала доньку від першого шлюбу до знайомства зі своїм теперішнім чоловіком. Саме дочка багато в чому допомогла слідству, розкривши важливу інформацію. Також у пари народилася спільна дитина Варвара.

З часом сімейна пара зрозуміла, що їм важко працювати самотужки, а тому й вирішили знайти додаткову “робочу силу”. Так, у 2015 році чоловік та дружина оформили опікунство над 17-річним Іваном, 15-річним Борисом та 14-річною Інесою з Мисковского дитячого будинку-інтернату для дітей з інвалідністю. До того ж держава виплачувала опікунам немалі суми на утримання сиріт.

Хлопчиків майже відразу почали бити з різних причин, замикали їх в кімнатах, виводили тільки поїсти і в туалет. Часом сусіди навіть чули плач і крики: “Тату, не бий мене – я більше не буду!”, “Мамо, не треба!”.

Старшого також змушували їсти фекалії і блювотиння. Не пізніше 1 жовтня 2015 року Крайнова завдала йому не менше восьми ударів по голові і тілу металевим предметом, внаслідок чого хлопчик помер від відкритої черепно-мозкової травми.

Аналогічні дії в той же період здійснювали і щодо іншого підлітка. Крім того, йому вилили на спину окріп з чайника, заподіявши термічні опіки 2 ступеня. У період між 18 і 20 серпня 2016 року пара до смерті забила неповнолітнього хлопчика.

Тіло першого спалили, а другого – викинули у водойму. Також Крайнов погрожував старшій доньці жінки.

Пару звинуватили в незаконному позбавленні волі, катуванні, а також заподіянні тяжкої шкоди здоров’ю, що спричинило смерть двох неповнолітніх, які перебували у безпорадному стані, підлітків.

Суд над ними тривав майже два роки. Чоловіка засудили до 16 років позбавлення волі, а жінку – до 15 років.

Прийомну дівчинку, якій вдалося вижити, повернули в інтернат. А рідну маленьку дочку Крайнових вилучили з сім’ї.

Як писав “Вголос”, нещодавно у Рівненській області жорстоко зґвалтували 15-річну дівчину. У скоєному підозрюють її рідного брата.