Інформаційне агентство «Вголос» - https://vgolos.com.ua

“Змусила тільки громада”: депутат заявив про саботаж голови Львівської облради

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин попри вимоги депутатського корпусу та громадськості Львівщини намагався не допустити ухвалення рішення про вимогу звільнення одіозного керівника Нацполіції Львівщини Василя Віконського.

Про це в ефірі “Народного толк-шоу” заявив депутат Львівської облради від ВО “Свобода” Михайло Нискогуз.

“У неділю відбулося народне віче в Соснівці, яке підтримало звільнення Віконського із посади. Після того були засідання Червоноградської міської ради та Сокальської районної ради, які також підтримали це звільнення. Тож з відповідною ініціативою ми виступили й у стінах Львівської обласної ради. На жаль, голова облради підмінив наше рішення й запропонував інший варіант – про відсторонення Віконського від посади на час розслідування. Голоси за це не назбирувалися кілька разів, ми просили відкорегувати текст рішення, але Ганущин не погоджувався. І тільки коли громадськість виступила зі спротивом у стінах обласної ради, він побачив, що не має можливості продовжувати сесію й був змушений винести це на голосування. Депутати більшістю голосів підтримали своє звернення”, – зазначив Нискогуз.

Повний запис ефіру дивіться тут:

Як відомо, напередодні у с. Сілець Сокальського району на місцеву залізничну станцію прибули 113 вагонів з вугіллям із Російської Федерації. На знак протесту проти торгівлі з окупантом місцеві активісти, серед яких значна частина учасників російсько-української війни та місцеві шахтарі, організували мирну акцію протесту на місці перебування потяга. 21 вересня правоохоронці за вказівкою керівництва ГУ НП у Львівській області силоміць розігнали мирних учасників протесту.