Американські вчені заявили: вживання 1 авокадо в день дуже добре впливає на увагу та розумі.

Про це інформує elespanol.com.

Протягом 12 тижнів вчені забезпечували харчуванням відібраних учасників (84 людини), які страждали ожирінням або надлишковою вагою. Їжа була однаковою з точки зору калорій і вмісту макронутрієнтів, але одна група отримувала 1 свіже авокадо щодня, в той час як у контрольної групи його не було.

Дослідники помітили, що щоденне вживання авокадо поліпшило результати в одному з когнітивних тестів, а саме здатність залишатися зосередженими, навіть наражаючись на якісь відволікаючі фактори. Проте в двох інших типах тестів поліпшень помічено не було.

"Поживні речовини авокадо своєрідно діють на мозок, сприяючи виконанню конкретного завдання. При цьому вони можуть бути кориснішими для якихось одних когнітивних здібностей, ніж для інших. Також існує ймовірність, що при тривалішому дослідженні або інших тестах вдасться побачити інші ефекти ", – говорить Хан.

Крім того, в авокадо міститься висока кількість клітковини і мононенасичених жирів, які також могли зіграти свою роль в помічених когнітивних ефектах. Найімовірніше, майбутні дослідження ґрунтуватимуться на цих поживних речовинах або на тому, як авокадо впливає на вагу, запалення і потенційні зміни мікробіоти кишківника.

Як писав "Вголос",Нехтуєте, а вони врятують ваш організм: назвали супервітамінні продукти.