Погодні умови, які можуть спричинити погане самопочуття, в Україні будуть фіксувати з 16 по 17 березня.

Про це повідомляють УНН із посиланням на дані Укргідрометцентру.

“Згідно з графіком ефективної температури по показнику Міссенарда, в Україні на цьому тижні з 16 по 17 березня будуть фіксувати не тільки дискомфортні, але й субкомфортні погодні умови”, — повідомляють синоптики.

Зазначається, що під час дискомфортних погодних умов людина відчуває значне навантаження на терморегуляційну систему, виникає ризик перегріву організму. Можуть відбуватися різкі зміни емоційної активності, апатія, напади головного болю, зниження працездатності, а також неуважність, помічається швидка стомлюваність.

Виникає ризик переохолодження організму, велике або надмірне навантаження механізму терморегуляції. Людина характеризує тепловідчуття як “дуже і надто холодно”. Несприятливо позначається на стані нервової, серцево-судинної та дихальної системах організму. Виникає неуважність, сонливість.

“Під час субкомфортних погодних умов людина відчуває помірне тепло навантаження, суб’єктивне тепловідчуття — дуже тепло. Можуть спостерігати перепади емоційної активності, зниження уваги та працездатності, підвищену сонливість. Терморегуляторне навантаження слабке, відзначається як “прохолодно”, може спостерігатись погіршення самопочуття, емоційна нестійкість, зростає збудливість та дратівливість, зниження імунітету”, — додали синоптики.