30 травня Апеляційний суд Львівської області скасував рішення Личаківського районного суду м. Львова від 11 березня 2005 року, який зобов'язував Винниківського міського голову Сергія Уварова зареєструвати ініціативну групу з проведення місцевого референдуму про недовіру міському голові Винників. Про це "Прес-Тайм" повідомив прес-секретар міського голови Винник Данило Дерега.

Як зазначається в повідомленні, суд вирішив, що документи зборів з питання проведення місцевого референдуму не відповідають вимогам Закону України "Про всеукраїнський та місцеві референдуми" а збори громадян України, які відбулися 17 грудня 2004 року в м. Винники проведені з порушенням чинного законодавства.
"Документи про реєстрацію ініціативної групи містили неправдиві дані стосовно осіб, які насправді у Винниках не проживають, а отже не можуть виступати ініціаторами місцевого референдуму. Список учасників зборів не був підписаний їх головою та секретарем, а підписи деяких учасників зборів були підробленими. На час обрання голови та секретаря зборів не було створено лічильної комісії, яка б фіксувала та оголошувала результати голосування із цих питань. Таким чином, голова та секретар цих зборів були нелегітимними", ― сказано у рішення суду.

Особи (Ігор Герман та Андрій Шніцар), які подали документи ініціативної групи на реєстрацію, за словами прес-секретаря міського голови, не мали на це належних повноважень, оскільки їх не було затверджено голосуванням зборів.