Захисники тварин принесли плакати із написами «Хто вбиває тварин, той згодом вб’є людину», «Дубневич, не вбивай, а нагодуй», «Дубневич, спокутуй свій гріх в АТО», «Не вбивай нас!», «Хочемо жити», інформує кореспондент «Вголосу».

Учасники акції протесту також кричали: «Звірі проти Дубневича!», «Не вбивай, а нагодуй», «Тварини хочуть жити». Вони хотіли, щоб господар маєтку вийшов до них і пояснив, чому вбиває тварин, однак люди, які були біля воріт і представилися працівниками нардепа, сказали, що його немає вдома.

Після цього активісти зателефонували до Богдана Дубневича й запитали, навіщо він убиває тварин. Нардеп відповів, що не зобов’язаний відповідати на запитання зоозахисників, і попросив їх більше не телефонувати до нього.

Активіст «Еко Zахисту» Орест Залипський зазначив, що зоозахисники прийшли до маєтку народного депутата, бо нещодавно в мережі з’явилися фотографії, на яких Богдан Дубневич хизується тваринами, яких убив на полюванні.

«Майдан закінчився, а олігархи далі жирують. Бачимо, який палац тут збудовано, таке маленьке Межигір’я, а маленький Янукович сидить у нього в голові. Він далі дозволяє собі робити те, чого не можна, – вбивати тварин. У ХХІ столітті полювання – це дикість. Ба більше, він їздить в інші країни й там убиває», – сказав Орест Залипський.

Він додав, що зоозахисники закликають Богдана Дубневича спокутувати свою вину за вбивство тварин і дати кошти на купівлю кліток для тварин у Національному парку «Синевир».

«Є ще другий варіант: якщо він уміє так гарно стріляти, то нехай їде в зону АТО й там стріляє в сепаратистів, а не тут, у тварин», – сказав активіст.

За словами Ореста Залипського, вже наступного тижня «Еко Zахист» звернеться в прокуратуру із заявою про те, що Богдан Дубневич вбивав бурих ведмедів.